kontakt ze mną...

 

tel. +48 503 045 879

mail: swiacznywojciech@gmail.com

 

 

Dziękuję za poświęcony czas. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie – będzie można zobaczyć więcej materiałów i porozmawiać na temat szczegółów oferty. 

Mieszkam w okolicach Rybnika (Książenice) woj. śląskie, zapraszam na spotkanie do Rybnika (Plaza) lub do Gliwic (Europa Centralna). Godziny spotkania ustalamy indywidualnie – z doświadczenia wiem jednak, że najbardziej dogodne dla wszystkich są godziny wieczorne.

Zapraszam także do odwiedzin mojego profilu na portalu "Wesele z klasą".

 

Znajdziesz mnie także tutaj:

www.wojciechswiaczny.pl

 

krótko o mnie...

 

Cześć - nazywam się Wojtek - "kamerzysta" od filmów ślubnych ;-)

Jeśli w najbliższym czasie planujecie ślub i wesele, chętnie dotrzymam Wam towarzystwa w tym dniu ;-) Produkuję krótkie reportaże wideo, takie które da się obejrzeć z zaciekawieniem i bez przewijania ;-)

 

Nie uważam się za artystę, nie obrażam się jeśli mówią na mnie "kamerzysta" - jestem reporterem z kamerą, dyskretnie i bez "gwiazdorzenia" produkuję krótkie reportaże filmowe - dla Was i dla Waszych gości... 

 

Przyjadę odpowiednio wcześniej, przed ceremonią, by ująć Wasze przygotowania i zostanę aż do oczepin. Zabiorę drona, jeśli pogoda pozwoli, zrobię zapewne kilka ujęć okolicy, sali i kościoła, które później umieszczę w filmie... Całość reportażu filmuję na pełnoklatkowych bezlusterkowcach SONY i obiektywach SIGMA ART, wykorzystuję stabilizatory DJI, statywy i szyny filmowe by uzyskać jak najlepsze kinowe efekty...